» Poradna » Mobily

Cubot cheetah 2 připojkení k TV

Dá se připojit cubot cheetah 2 k LCD (HDMI atd)?Pomocí nějakého castu (mirascreen)?Jde mi o přehrávání filmů v KODI a o prohlížení webu.Mobil kvůli spotřebe elektřiny.Ideálně rtovnou dobijet.Má USB C konektor ale nevím jakou verzi rozhraní a zda to jde propojit přes HDMI nebo nějákou levnou HUB krabičku?..Jaké jsou možnosti?

Odpovědi na otázku

Neustale pripojovat mobil (nebo i PC) je nesmysl, porid samostatne medialni centrum k TV.

"Mobil kvůli spotřebe elektřiny"Proč? Malá MM centra berou pár wattů, a jsou k tomuto použití určena.

Myslel jsem že by to bylo levnější a ekoligičtější a konečně nějaké rozumné využití pomerně výkoného mobilu :)

A take drbni se levou rukou za pravym uchem... synchronizaci doporucuji tak jako tak... prochazeni webu na TV zrovna moc pohodlne neni.

A také bych nemusel sycnhronizovat zprávy, záložky atd na víc zařízeních..