Cubase SX Efekty v realnom case

CUBASE SX Vlozit efekt do nahraneho gitaroveho partu nemam problem.Efekty normalne slapu ale pocas hrania cize v realnom case nepodarilo sa mi echo zaradit.Skusal som Snd efect, Insert Efect a furt nic.Aj monitor mam v tracku aktivovany, repraky hraju ale echo nikde.Co na to odbornici vie niekto poradit?Mam kartu Audiophile od M-Audio s ASIO ovladacmy. A Win XP. Vdaka za radu.

Odpovědi na otázku

Mam ten isty problem... Vyriesil si ho uz? Ja vobec neviem ako nato... A ten monitoring je uz uplne na nic... Naco je monitoring?

Cubase ma spravidla slusny navod a help (pred asi 6rokmi ked som naposledy videl cubase, mal navod stovky stran). Co tak precitat si ho?