» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ctrl + C - Ctrl + V - problémy.

Ahoj.Již delší čas mám nefunkční kopírování a vkládání pomocí Ctrl+C - Ctrl+V.Zůstává mě tam vždy první kopie i při dalších pokusech s kopiemi jinými.Stejně se to chová při použití myši kopírovat - vložit.Nemohu přijít na to, jak prvotní odkaz odstranit, vylučuji však restart PC.Prosím o radu v čem je u mne problém.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Vylučuješ restart PC??? A máš k tomu nějaký rozumný důvod?

Nejspíš se mu nechce před každým použitím Ctrl+C a Ctrl+V restartovat PC.

A kdo řekl, že by to musel dělat před každým použitím?

>>>vylučuji však restart PC???To je ale první co se musí vyzkoušet. Pokud nezkusíš restart PC tak nemá cenu nic řešit.

Kdybyste si pořádně přečetl dotaz, tak víte že tím myslí že nechce restartovat PC po každém zkopírovaném textu, aby mohl zkopírovat další.Na druhou stranu chápu že jste to nepochopil, protože restartovat počítač po každém kopírování je úplná pitomost.

Přečetl jsem ho pořádně a nic takového tam nepíše ;)

Vzhledem k tomu, že je to zjevně reakce na mne, tak jsem si znova přečetl několikrát dotaz a pořád nevím z čeho bych měl pochopit:"že tím myslí že nechce restartovat PC po každém zkopírovaném textu"Problém je, že tazatel napíše dotaz. Když na něj lidé reagují tak nic. A pak za pár dní napíše dotaz nový.

První rada vždy zní restartovat PC, takže restartuj PC...

restartuj jen okna...

A víte jistě, že je to chyba? Není to nějaká nová úžasná novinka w10, kterou jste jen nepochopil?