» Poradna » Mobily

Cteni sms

Co delat v pripade ze nekdo cte me sms a vi o hovorech?staci vymenit simcu za novou,vycistit telefon.fyzicky mam telefon stale u sebe.

Odpovědi na otázku

Jak víš že někdo ti to čte??

Zalezi na tom jakym zpusobem je cte - technicky lze takovy odposlech provadet mnoha ruznymi zpusoby a v nekterych pripadech ani zmena SIM a telefonu nepomuze.

...myslíš nejakú tajnú službu ? Mossad , napríklad ?

A na tos prisla jak?

PRAVDEPODOBNE bude stacit uvest telefon do tovarniho nastaveni.

co je to za typ telefonu? Se SIM to sotva souvisí.

1.) To, že netrpíte paranoiou, neznamená, že po vás nejdou.2.) Výměnou SIM to nevyřešíte, spíše to vypadá na šmírovací aplikaci, to už spíše pomůže ten reset do továrního nastavení.3.) Dejte si pozor, kam co povolujete za oprávnění - dost často si za to může uživatel sám ;)

Pokud to je váš ex, tak bych to viděl, že možná jde o nějakou šmírovací aplikaci.

...ktorú ste si samozrejme sami nainštalovali , aby ste spolu všetko "zdielali", všetko o sebe vedeli .....

A kto má zaujem o tvoje SMS ? Ja ? Ais to je "osoba blízka" , na 99% exfrajer , exmanžel ktorému si to umožnila a samozrejme si na to zabudla. Obyčajne tovarenske nastavenie pomôže , pretrhnú sa staré spojenia. Pochybujem , že má ešte niekto iný zaujem o tvoje SMS. PS. A nemáš náhodou 14 rokov a je to tvoj táta ?