» Poradna » Programy

Čtení .pdf s možností převrácení barev

Ahoj, hledám nějaký menší prográmek na čtení .pdf, který umí převrátit barvy, tozn. z černého textu na bílé stránce na bílý text na černé stránce. Víte co myslím. Znáte nějaký jiný než Adobe Reader DC??

Odpovědi na otázku

foxit reader, File > Preferences > Accessibility > Select Custom color: Change your Page background and Document text to your desired colors.

Díky, přesně něco takového hledám. Funguje to i v portable verzi?

Mrknu, díky