"Čtečka" znaků na počítačové klávesnici

Dobrý den,nemějte mě za podívína, co má tento poněkud zvláštní dotaz, ale chtěl bych se Vás zeptat, zda-li neexistuje(pravděpodobně někde ano) jakýsi pokudmožno samostatný přístroj, který by se nasadil na USB klávesnice a poté do USB ždířky počítače a dokázal by do nějaké své vnitřní paměti ukládat všechny znaky na tu právě klávesnici...Jistě, tento dotaz u Vás vzbudí minimálně nejisté předsudky o mé osobě a účelu této věci, kdybych ji měl...Každopádně, pokud o něčem víte, nezlobil bych se, kdybyste se o to se mnou podělili a případně i odkázali.Děkuji a přeji příjemný zbytek večeraVojta

Odpovědi na otázku

Samozrejme existuje. Je to HW keylogger a jeho pouzivani bez poradneho opodstatneni je velmi nerozumne.

A je k tomu nějaký text nebo "recenze", rrád bych se dozvěděl něco více.Jinak děkuji

*rád**?

Ne. Dal jsem ti dost informaci. Pouzivani HW (i jakychkoli jinych) keyloggeru je v 99% na hrane prusvihu. Neznam tebe ani duvod, proc to potrebujes, takze timto koncim.

Dobře