» Poradna » Programy

Čtečka otisků prstů u Lenova 3000 N100 a WinXP

Zdravím,
mám notebook Lenovo 3000 N100, je tu čtečka otisků prstů. Vzhledem k tomu, že jsem si to kupoval bez systému, nedostal jsem k němu žádný software. Mám nainstalovány Windows XP a potřebuju rozchodit čtečku otisků prstů. Už jsem stáhnul ze stránek lenova veškeré možné programy a ovladače a jediné čeho jsem dosáhnul je to, že mám program na kalibraci, který mi ledatak ukáže otisk, ale to je vše. nic jiného s tim nemůžu dělat. ThinVantage s tou čtečkou nekomunikuje, tak nevím. Neměl jste někdo stejný problém?
Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Co vím, tak Lenova používají právě jenom ThinkVantage. Pokud s ním tvůj senzor nekomunikuje, bude problém v driveru. Zkus ho přeinstalovat, případně najít novější. Nejnovější (i když oficiálně asi nedostupná) je verze 5.8.
Ke stažení tady: rapidshare.com ...
Pokud to nebude fungovat, zkus třeba Protector Suite QL od Upeku. Třeba bude s tvou čtečkou spolupracovat.

Tak jsem zkoušel všechno, TV, i to z rapidu a asi 3 verze PSQL. a nic, prostě to hlásí, že mám připojit čtečku prstů...

Já mám T61 ... dal jsem si tam taky XP a běhá mi to v poho
Zkusil bych přeinstalovat ovladače.