Čtečka knih se zápisníkem

Zdrvím,existuje nějaká elektronická čtečka knih se zápisníkem (dotykovým). Něco jako mělo bejt NoteSlate.

Odpovědi na otázku

podívej se na čtečky Sony - ty už něco takového měly dřív. Ale jsou cenově kapku dražší Taky můžeš omrknout čtečku od iRiveru, zda to neumí, ale tam si lidi stěžovali, že dotyková folie zhoršuje čitelnost. Sony s tím prý problém nemá, má jinou technologii. Zatím nejlevnější čtečka se zápisníkem čitelná i na slunci je starej Palm PDA s černobílým displejem a stylusem