» Poradna » Mobily

Ćtečka knih s reklamou nebo bez ?

Zdravím budu kupovat přítelkyni na Vánoce dárek.http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/pocketbook-basic-touch-624/http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/pocketbook-626-touch-lux-... http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/amazon-kindle-8-touch/spe... Potřebuju poradit jaky bude nejlepší. Velikost knížky a5 odpovídá 6" ?Reklamy znamenaji co? A kde se bude reklama zobrazovat ?díky za rady!

Odpovědi na otázku

Ja mám PocketBook a netuším o akých reklamách hovoríš. Predsa keď si kúpiš v kníhkupectve elektronickú knihu, nemôžu v nej byť reklamy. Je to to isté, ako keby si si kúpil papierovú knihu. A čo sa týka veľkosti, je to menšie ako A5, ale to predsa vidíš z technických údajov.

hm ... hlavne ze na amazonu ted skoncila akce Kindle Paperwhite bez reklamy a s dopravou zdarma za cca 2700 Kc.

Reklamy se na dotovaných Kindle zobrazují ve spořiči obrazovky a na hlavní stránce. Během čtení (pokud vím) neotravují.(Používám Pocketbook Touch Lux 3 a můžu doporučit).

Jo a na to, co píšou v té tebou odkazované recenzi o nedodělaném firmwaru na PB touch lux 3 a že je k dispozici jenom jeden upgrade firmwaru, vůbec neber ohled - ta recenze vznikla před dvěma a půl lety... Mám tuto čtečku tři měsíce a nic z toho nepozoruji, funguje bez problémů. Jediný drobný problém jsem měl s SD-kartou, ale to prý je problém jenom mé čtečky, prý ji mám reklamovat, ale na to jsem se vykašlal, ve vnitřní paměti je dostatek místa.

Navíc se jde reklam na Kindle jednoduše zbavit i bez jakéhokoliv zásahu do FW

Reklamy na Kindlu neobtěžují, jsou vidět na uspané čtečce. Plus proužek normálně, ale nehybný. Jsou ale k ničemu, jsou to reklamy na anglické knížky z Amazonu.Vypnutí reklam na čtečce, prodané do ciziny vývozcem (ne přímo Amazonem) jde vyžádat na podpoře Amazonu. Pokud se čtečkou nebudeš připojovat na net, jdou reklamy vypnout vcelku jednoduchým zásahem, takže se pak po uspání objevují tapety jako u Kindle bez reklam. Navíc, pokud se nepřipojuješ na net a nic s ní neuděláš, reklamám dojde čas, na který jsou naplánovány, a přestanou se zobrazovat, tapeta se ale bude ukazovat jedna jediná, s upozorněním, že by ses měl připojit.

Používám totohttps://www.alza.cz/bookeen-cybook-ocean-d375... a žádné reklamy mě neotravují

Podle mého skromného názoru je čtečka bez listovacích tlačítek na bočních hranách k ničemu.

Nevim, soucasne ctecky Kindle tlacitka nemaji a listovani je na nich pohodlne. taky nic necvaka a neni treba silou nic mackat.

Na co listovací tlačítka, když máš dotykovou obrazovku a stačí se jenom dotknout palcem (platí pro PB)?