» Poradna » Ostatní

Čtečka knih invertní písmo.

Zdar. Má některá z čteček elektronických knih (např. Kindle nebo Pocketbook) možnost nastavení invertního písma tj. bílé písmo na černém pozadí?Díky.

Odpovědi na otázku

Po rychlem googleni: minimalne novejsi (nebo po updatu) Kindly by to mely umet. Skoro bych cekal, ze by to mela umet vetsina. Cili, udelal bych to obracene: nehledal bych ctecku podle toho, jestli umi bily text na bilem pozadi, ale prvne bych si vybral ctecku a pak u ni zjistoval nebo se ptal, zda to umi.

Oprava: jestli umi bily text na CERNEM pozadi

Pocketbook černé pozadí neumí, jenom údajně s nějakým doinstalovaným softwarem (Coolreader, Koreader). Nepoužívám, neporadím.On dark mode na e-ink displeji je dost problematická funkce z toho důvodu, že se musí hodně často regenerovat obrazovka kvůli artefaktům, které zůstávají na černém pozadí, takže to zdržuje a kazí to požitek z plynulého "obracení" stránek.

Jen na okraj ... co je invertní:https://www.google.com/search