» Poradna » Ostatní

Čtečka knih - Nejlepší SW pro začínajícího Aj čtenáře

 |   |  Microsoft Windows 10 Firefox 65.0

Do 3000 max. se tu nabízejí asi nejlepší Kindle paperwhite 3 a PocketBook 627 Touch Lux 4. Moje otázka ale zní, která znih má lepší SW pro začínajícího čtenáře AJ knih. Překlady určitých slov, poznámek do meziřádků, zjednodušení složitých slovních zpojení (kindle to prý má nevím jak pocket) atd.

Odpovědi na otázku

avatar
 | Microsoft Windows 7 Chrome 72.0.3626.120

Mno, asi tě nepotěším, ale E-Ink čtečky se dle mého názoru pro nějakou "interaktivní" práci s textem nehodí. Jasně, mají super kontrast jako papír, i na slunci ap. ale E-Ink má pomalé překreslování a ovládání čteček je málokdy koncipované na nějaké složitější úlohy.Osobně prefereju Pocketbook, protože má microSD slot, podporuje spoustu formátů a pracuje normálně se složkami, takže si tam nasypeš z PC knihy přes usb kabel a uspořádáš si to rovnou z PC do složek jak ti vyhovuje.Ale pro nějaké učení cizího jazyka formou čtení, překladů a poznámek mi spíš teda přijde vhodnější Android zařízení - i přes nevýhody LCD displeje - kde máš Google překladač a další nástroje."zjednodušení složitých slovních zpojení"Co si pod tímhle jako představuješ? Nějaká mašina ti sotva může ze Shakespeara udělat čtení v angličtině základní školy. Pro začátek si prostě pořiď knihy psané nějakým "začátečnickým" stylem jazyka - něco jako tohle, pokud existuje ebook obdoba:https://www.penguin-readers.cz/Readers

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Kindle, Čtečka knih, Kindle Paperwhite, Pocketbook, Kindle Paperwhite * *, Zjednodušení


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 65

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky