» Poradna » Programy

Čtečka karet PCR-340 vkládání načteného textu na webovou stránku

Dobrý den,mám nastavit čtečku karet GIGA PCR-340, tak aby dokázala vkládat text na webovou stránku. V praxi to má vypadat, tak že uživatel zapne webovku, načte kartu a jemu se tam vypíše číslo karty do textového pole a poté jenom klikne na tlačítko vložit. V programu mi čtečka dokáže načíst kartu a vypsat číslo. Ale jak už udělat aby to i vložila do té stránky nevím. Nenašel jsem k tomu návod. Budu vděčný za jakékoliv rady. :)

Odpovědi na otázku

Ta čtečka umí emulovat klávesnici, takže to uděláte úplně stejně, jako kdybyste to psal ručně.

Moc děkuji za trefný a velice nápomocný příspěvek. Díky tomu, že jste mi napsal k čemu ta čtečka vlastně je, tak začala sama zázračně fungovat a dokonce se mi i omluvila za, že předtím neposlouchala a nevkládala text. Děkuji moc!

Tak to jsem rád, že jste přišel na to, jak to vlastně funguje. Protože jinak to nemá jak fungovat, že?