Čtečka čárových kódů

Ahoj,shanim ctecku carovych kodu, potreboval bych nejakou, ktera dle formatu bar codu, provede prevod na znaky a preda je jako by prisly z klavesnice (tedy pokud mozno, aby nebyla nutnost zadneho pluginu). Mam tu jednu takovou akorat je hodne je trosku starsiho data a pripojuje se do dinu, coz uz nikam nepichnu.hledal jsem v obchodech a i se ptal, ale nejak mi nikdo nebyl schopen opovedet.na cene relativne nezalezi, ale bude se pouzivat 3x do roka, takze neni treba nejake high-tech zarizeni.

Odpovědi na otázku

Proboha tohle dela KAZDA ctecka sklavesnicovym vstupem. Zapoji se mezi klavesnici a PC a emuluje klavesnici.Takze jeste jednou, ptej se po klavesnicove (PS/2) ctecce. A pokud mozno takove, ktera umi ALT-NUM vstup, tzn nebude ti psat paznaky kdyz si zapnes ceskou klavesnici :)Delaji se i USB (take emuluji klavesnici pomoci ovladace) a seriove (tam je nutny programek pro emulaci klavesnice). Ale ber PS/2. Kolik na ni mas kc? Jedny z nejlepsich jsou Symbol, samozrejme laserove, rada 4000 resp. jeji nastupce (cislo si nepamatuju)MP

JJJenom doplnim ze pokud ma starsi ctecku s DIN konektorem tak by se meli dat koupit redukce DIN-PS2 at zkusi pohledat.

muzu se vas zeptat proc zacinate odpoved Proboha?Kdybych toto vedel tak se na to neptam, jestli vas muj prispevek irituje pak na nej nereagujte / nectete jej, pokud se me snazite dokazat jak jste strasne chytry - takhle to neudelate, pokud se ze me snazite udelat blbce - opet se vam to takhle nepovede.jsem rad, ze to umi KAZDA ctecka, jenom me zarazilo, ze nektere se programuji treba pres seriovy port a tomu jsem se chtel vyhnout.

K tomu DINu - pisu rychleji nez ctu - potrebujes 2 redukce din-PS/2 a pujde ti. Bacha, zazil jsem klavesnice ktere se cteckou tvrdostijne odmitaji fungovat, nutno vyzkouset!MP

To, co potrebujes ti udela libovolna ctecka. Jsou v podstate 2 typy podle technologie snimaniLED - kod musis dat az ke ctecceLaser - snima treba 20cm os snimace, kod muze byt natoceny apod.Staci kdyz zajdes do libovolne prodejny s pocitaci

diky.

Třeba tady?http://www.kodys.cz/

Staci si na nasledujici strance zskrtnout okenko snimace a terminaly a vybrat kraj nebo celou republiku a nabidek je hafo http://www.ean.cz/dodavatele-pro-system-gs1... .

Vacsina skenerov dnes ponuka volbu posielania ciarovych kodov ako scan-y PS/2. Je to potrebne len naprogramovat. programuje sa to bud cez port RS232, alebo je mozne pouzit prirucku. V prirucke su specialne ciarove kody cez ktore sa skener nastavi do urciteho rezimu. Potom uz funguje s tymto nastavenim persistentne.