» Poradna » Ostatní

ČT4 Sport, Eurosport 2... po internetu?

Zdravím, nevíte někdo, jestli se dá nějak chytit ČT4 přes internet? Přes TVants chytám stance jako Eurosport nebo ESPN, dívám se hlavně na motorismus, ale pár věcí mi uniká (třeba bych rád viděl obě jízdy Superbiků :), takže bych rád věděl, jestli se dá nějak chytit třeba ČT4 Sport, Eurosport 2, Galaxie Sport, Wheels TV (24h v Le Mans online) nebo Motors TV atd... Předem díky.

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 10 Chrome 66.0.3359.181

Eurosport 2 a Eurosport 1 je možné sledovat pomocí tohoto Playeru:

Těžko, ČT4 může přes net vysílat jen své vlaství pořady (takže Superbiky určitě ne) a tak pro jistotu nedává nic (jen fotbal na speciálních stránkách), Eurosport 2 je placený, totéž Galaxie Sport, Motors TV to samé - zadarmo je neseženeš (i když myslím existuje i nějaká volná edice Eurosportu), maximálně nějak pirátsky. Wheels TV neznám.

Chtěl bych zítra koukat na Petru Kvitovou na finále