» Poradna » Web a internet

CSS :hover

Zdravím, potřebuji poradit.Na své stránce mám okno, v okně je obrázek a pod obrázkem je text <h4> a <p> . Potřebuji, aby při najetí myší okno změnilo svou barvu ale spolu s tím i oba texty. Podařilo se mi to udělat aby okno i text barvu změnily, ale text se mění jen když najíždím přímo na něj, poradí mi tady někdo jak udělat aby se text změnil jakmile myší najedu na samotné okno? Díky.

Odpovědi na otázku

Tady máš řešení:https://jsfiddle.net/c5uzneof/1/jednoduše použiješ svuj selektor:hover <- řekneš při kterým prvku v řetězci chceš aby to reagovalo a pokračuješ dál