» Poradna » Programy

CSS - přechody

Zdravím,programuji webovky a chtěl bych se zeptat na jednu věc.Mám nahoře v hlavičce menu a za živý svět nemůžu najít, jak naanimovat přechody mezi jednotlivými částmi stránky. (V navigačním menu, pokud kliknete na jednu záložku, tak že to plynule přejede na danou stránku). Nejsem ještě tak zkušený programátor, takže bych ocenil nějaké rady. Pokud by jste nevěděli, co myslím, tady je odkaz na stránku Petra Máry, který tam ty animace má taky. http://www.petrmara.com/ Díky všem za rady!

Odpovědi na otázku

V tom vám úplně neporadím, ale protože jak píšete nejste zkušený programátor, mohla by se vám hodit příručka "Vzhůru do CSS3", tam jsou tyhle věci popsány hodně podrobně. http://www.vzhurudolu.cz/

díky, ale takových příruček už jsem právě viděl dost, ale nějak jsem to nedokázal přenést na tu stránku

Nemit " nahoře v hlavičce menu" je k webovkam bliz nez preklapeni knizni katalogizace do "multimedialniho zazitku"

Jestli tou animací myslíš očirvoucí přesouvání obrázků 1169x802 nahorů a dolů, buď rád, že nevíš, jak tohle udělat. 1) je to velmi nepříjemné a 2) každý se zakázaným javascriptem (a že nás přibývá) místo toho uvidí stejně jen úplně rozhozenou stránku.

Myslím že ne, myslel jsem že když máš nahoře nějaké menu, tak když kliknes, tak ti to pěkně plynule přejede na danou část. To se používá spíš u onepage stránek, jako to má ještě v jeden tady. Chápeš co myslím? Mělo by to jít v css, JavaScript ns toto není snad třeba.http://adamzitnik.cz/main/