» Poradna » Ostatní

Csgo

Zdarec Lidi, potřeboval bych help... s CSKEM... nedávno jsem si přeinstaloval WIN 7 Od základu. stáhl jsem potřebne ovladače a rozhrání... Grafika,Wifi,Directx atd... stáhnul jsem si CSGO steam verze, a když chcu najet do HL.Menu tak pohoda nic se neděje ale když chcu přejít třeba do Kategorie Hra s boty tak se mi to na 2 sekundy sekne, i s hudbou a zní to jako střelba z AK-47... JEDEN Z PROBLÉMU KTERÝ MĚ ŠTVE A NEUMÍM SE S TÍM VYROVNAT. Když hraju z boty tak pohodička střelba, pohyb, zpracovavání prostředí na jedničku... ale když třeba zmáčknu esc a najedu do Menu stane se to stejné když chcu přejít do Lobby s boty... když hraju po netu Competitive,Arm Race tak pohodička, ale když třeba chci jít hrát Zombie Escape kde je až přes 50 hráčů tak ze začátku pohoda ale až pak jak začne střelba do Zombie tak se to začne sekat trošku a je to nepříjemné sem ten typ člověka co má rád když to jede hladce.. Pingem to není ověřoval jsem a děje se to i když mám 50 ping... a ani přehříváním to podle mě není bo mám chladíci příslušenství... Mám Notebook FUJITSU AH530, ATI MOBILITY RADEON 4650HD, 4GB RAM NA (POUŽITELNÉ 3.86 GB) PROCESOR INTEL I3 M370 2,40 GHz A WIN 7 64X Bit Home Premium.nemáte program nebo řešení jak bych mohl chod hry zlepšít předem děkuji za odpovědi.Zdroj: http://mujsoubor.cz/poradna-hledani/Counter+S...

Odpovědi na otázku

To není na hraní, nehledě na to, stahl jsi od výrobce NTB?Jinak může být zanesený... atd. atd.

Dříve než jsem si stáhnul ovladače "všechny" tak jsem si prvně stáhnul CSGO , ale samozřejmě základní rozhrání pro win7 sem už měl než jsem CSGO stáhnul, Vcredist C++ , Directx, NetFreamwork a Aktualizace ty jsem si stáhnul předem... ale i potom co jsem si stáhnul dle mě z officialní stránky Fujitsu Siemens ovladače pro NTB tak se mi to zdálo být furt stejné nejsem si jistý jestli to byla OFF stránka protože mě to upozorňovalo na to že to může být nakažené , až potom co jsem si stáhnul NVIDIA PHYSX se mi to seká daleko míň a to mě udivuje bo Laptop nemá nic společného se sestavou NVIDA , ale furt mě štve to menu , aji mod Zombie Escape.... určitě Existuje Program nebo rozhrání na které sem zapomněl si stáhnout ... nemám na mysli nějake BOOST PROGRAMY ATD... to by mě pak spamovalo reklamama... nedávno jsem si stáhnul takový program který je placený nemůžu si teď vzpomenout na název ale ten program mi zjistil kolik ovladačů my chybí a když jsem si myslel že jich mám hodně tak jich nebylo hodně a nemůžu nikde na to narazit na ovladače etc..... PS: NTB je spíše domácí typ mám ho 2 3 +- roky kdysi asi před rokem mi dokázal plynule rozjet Shogun 2 total war na střední a vyšší požadavky... a teď mi připadá že to ptřebuje invalidní vozík konkrétně nejaké to rozhrání nebo nějaké ty ovladače které by můj NTB Dokázal ustát :) poslal bych klidně video jak to vypadá pro představu bo jsem to asi moc nenapsal smysluplně aby tomu šlo rozumnět ale vděčím každé rady :)

Ano, ukázka by byla vhodná, protože z toho vašeho textu se nedá číst. Dost pochybuji, že vám na tom šli Shoguny dvojky na střední, nebo vysoké detaily, ale to je vedlejší. Kromě těch ovladačů, které jsem našel na stránkách Fujitsu během 10s, může být ten nb jen zanesen prachem, atd. Těžko říci, co s tím děláte za harakiri.Odkaz na drivery:http://support.fujitsupc.com/CS/Portal/supportsearch.do

Sundání kladivem by bylo mnohem efektivnější

Musíš to sundat kladivem.