» Poradna » Programy

Csgo zaseknuti

Můj pc:procesor:AMD A8 7650k + grafika integrovanáramky:8gbMám takový problém normálně hraji všechny hry ale jenom při csku mám problém a nevím si s ním rady.Normálně hraji tak 10-20 min na cca 120 fps pak z ničeho nic fps klesnou a zmizí některé textury a hra se sekne. Jakmile restartuju hru za 10 minut se to stane znova.

Odpovědi na otázku

Skús v nastaveniach nájsť Network rate, malo by tam byť Unlimited. Nastav to na 6 Mbit/s alebo menej. Mne to spôsobovalo, že sa hra sekla, pokiaľ som mal unlimited na A10 6800k.

Dal jsem to na 4,5 a sekl se obraz ale zvuk jde :/

Rovnaký problém som vyriešil skúšaním koľko Mbit/s šlo normálne.

Aj skús verifikovať hru, či nemá chyby.

Hru jsem už verifikoval nepomohlo.a co znamená když to dám na méně?