» Poradna » Ostatní

CSGO stránka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti, nebo víte něco o stránce http://lootguns.suVytočil jsem zde skin na rukavice ve značné hodnotě za PromoCode, ale nemůžu si je přeposlat na steam účet dokud nenabiju minimálně 5usd z vlastní kapsy.A tak by jsem se chtěl zeptat jestli o tom někdo něco nevíte aby jsem neposlal 1OOKč někomu jen tak.

Odpovědi na otázku

1) Pravdepodobne prijdete o skin i o penize.2) Pravdepodobne prijdete o penize a dostanete ban.3) Opravdu verite, ze vam nekdo da rukavice ve znacne hodnote za 5 usd? 4) PromoCode je jedna velka lez. Ale pokud trvate na svem, klidne vyzkousejte. A nasledne se s nami podelte o sve zkusenosti tady v poradne. Bude to k nezaplaceni. Diky.

a pravdepodobne muze prijit i o ucet steam jak tu nedavno psal ten zoufalec kteryho stranka "donutila" prihlasit se do steam uctu a napsat i overovaci kod (aby dostal nejakou nicotnou cetku do CS:GO)

Tohle o stránce vyplivnul scamadvisor.comThe owner of the website is using a service to hide their identityHigh Number Of Suspicous Websites On This Server (check the server tab)This registrar is used by a high % of spammers and fraud sitesThis website is 4 Days oldThe website expected life (397 days) is relatively short.The website appears to be less than six months oldThis website setup involves countries known to be high riskPodle mě je to jasný scam když ani nechce aby němkdo vědel z jaké země stránka je apod.

Stránka asi nebude úplně populární takže ani bezpečná protože na stejném serveru běží ještě asi 20 podobných stránek, většina z ruska nebo Ukrajinyskin-farm.fun skincases.life kurwadrop.life ripdrop.life santa-case.com openroomcase.com elite-skin.com krakendrop.top qdrop.top shotdrop.top baykaldrop.top centurydrop.com jemdrop.top dekadrop.top domoshow.top easycoverts.com easydrop.pub winter-case.top case-market.com