» Poradna » Programy

Csgo sekanie (nie sposobene fps,pingom

Ked si v cs čupnem a zacnem sa hybat a divam sa na niaky objekt tak obraz nejde plynulo ale sekavo a neni to len ked cupim

Odpovědi na otázku

Ahoj, dělají to některé mapy v té hře. Špatné textury atd...... prostě blbe opravne patche na mapach. Také se mě to stalo ale jen 1 od te doby nic ale kamaradi to maji taky... nvim :) Nebo je to tim využivanim jader co se přidalo.... možná to nefunguje jak ma a diky tomu to lagne sem tam... přesně to na co se ptáš.