» Poradna » Web a internet

Csgo připojení

Zdravím, mám jeden problém, když si jdu zahrát CSGO, tak se mi stává (docela často), že mi to při hře napíše problém s připojením a po 25 sekundách mě to vyhodí do menu někdy to naskočí hned, ale někdy trvá i třeba minutu, než mě to připojí.. v tom případě pak moji spoluhráči udělají krok pak všichni stojí ja se pohybuji a pak jak kdybych se teleportoval, ale ping je přitom uplně normálně třeba 15-50. Stává se mi to jen u csgo jinak když jsem na netu tak vše OK.všude hledám na netu čím to může bát a nic předem děkuji za rady. :)

Odpovědi na otázku

napis sem pc konfiguraci a jake mas pripojeni k netu (jedes pres wifi?)

A jaká je kvalita připojení k serveru?Jak je na tom server?jak je na tom vaše PC?