» Poradna » Windows (a jiné OS)

CS:GO mapy po upgradu na Win 10 nefungují

Zdravím,nedávno jsem svůj osobní počítač upgradoval z Windows 7 32-bit na Windows 10 32-bit. Před tímto upgradem jsem úplně v pohodě mohl hrát Counter Strike: Global Offensive bez jakýchkoliv problémů. Po tom, co jsem zapl CS:GO na Win 10 tak v menu všechno fungovalo, avšak po načtení mapy a v bodě kdy jsem se měl objevit ve hře, tak se mi hra vypla a vyskočil na mně "Engine Error" ve kterém stálo."failed to lock vertex buffer in cmeshdx8::lockvertexbuffer". Už jsem zkoušel všechny rady na internetu co se daly (Updatovat grafické drivery, různé spouštěcí nastavení hry, reinstall CS:GO, ověření integrity hry atd.), ale nic nefungovalo. Možná by tady někdo mohl poradit, či již měl podobný problém? Díky předemSpecsOS: WIndows 10 Pro 32-bitCPU: Intel Core i7-3770 @ 3.4GHzGPU: GeForce GTX 750 TiRAM: 4 GB

Odpovědi na otázku

ještě bych chtěl přidat, že při instalaci těch Windows 10 jsem zvolil zanechat osobní soubory, jestli to je tedy nějak potřebné..

Odpoveď je práve v chybovej hláške. DX knižnice - CS:GO ti na W7 šlo na DX9c, na desiatkách máš doinštalované DX9c?

Nevím co to je, takže pravděpodobně ne.

Poradíte mi jak ho stáhnout, popřípadě kde ho stáhnout?

I po instalaci a restartování počítače mi stále píše stejný error.

no hlavně si nainstaluj správnej a aktuální ovladač na tvojí tajnou grafiku. To co si tam daly Win10 při upgradu nemusí ve hrát fungovat uplně ok.Samořejmě ten starej ovladač včetně všech komponent odinstalovat.

jo grafika byla uvedená.. přehlíd jsem.

Nevím, co je na mé grafice tajného, když jsem ji uvedl hned v první zprávě. Nejaktuálnější ovladač na svojí grafiku jsem nainstaloval, akorát nevím jak mám ten starý ovladač (včetně všech komponent) odinstalovat

než si instaloval ten nový ovladač tak se stačilo podívat do přidat / odebrat programy a tam odinstalovat všechno co se jmenuje Nvidia.Asi ale stačí když při instalaci nového ovladače zvolíš uživatelskou instalaci a tam zatrhneš "čistá instalace"

Tak jsem znovu čistě nainstaloval nejnovější drivery, a i tak to stále píše ten stejný error.

a tohle si zkoušel ?https://www.youtube.com/watchJak je při spuštění CSGO zaplněná RAM ? 4GB jsou dost málo.

O spuštění CS:GO nejde, avšak i pár sekund před spadnutím hry je RAM dostatečná. Tu startovací možnost zkusím, ale moc tomu naděje nedávám.

CS:GO ale ve Win10 nevyžaduje dx9... proč by to nemělo jít hrát pod DX11 který podporuje ta grafika ??

https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/360... Celé si to prečítaj!"not sure where you got your information from but source engine only supports dx9 so no you cannot run csgo in dx11, if volvo ever decides to do something with the broken game then maybe it will one day support dx11 and 12"....."Nie ste si istí, odkiaľ ste dostali svoje informácie, ale zdrojový modul podporuje iba dx9, takže nie, nemôžete spustiť csgo v dx11, ak sa niekedy spoločnosť Volvo rozhodne urobiť niečo s pokazenou hrou, potom možno raz podporí dx11 a 12"https://www.pcrequirements.net/sk/hry/counter-strike-glo... https://rusubnautica.ru/sk/sistemnye-trebovaniya-... https://www.playarena.cz/rubriky/hry/cs-go/counter... Takže nepíš sprostosti.

Zkusil bych jeste spustit tu instalacku DirectX co je obsazena s CS:GO (Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\directx_installer\dxsetup.exe)

Zkusil jsem, opět bez kladného výsledku...