» Poradna » Programy

CSGO GameBoosterHD

Ahoj, chci se zeptat zda-li někdo používá program GameBoosterHD, rád bych to použil ale bojím se že bych za to mohl dostat VAC

Odpovědi na otázku

Spis bych se ptal, jaky mate duvod pouzivat Game Booster. Mate nedostatecny hardware?CSGO uz dnes pomalu rozjede kazda kalkulacka. Nehlede na to, ze vsechny boostery a tunitka jen delaji bordel v systemu. A za pouzivani boosteru je mozne dostat ban. Staci se podivat na Google, nebo Steam fora.

Důvod je ten, že tento program hodí všechny programy nepotřebné ve hře na nižší prioritu, a tím zvýší fps, a sníží se šance "dropů" na fórech jsou smíšené komentáře :/

hardware je hardware, nevim, proc si porad nekdo mysli, ze ho softwarove zlepsi a bude mit fps na rozdavani