CS:GO fps -

Dobrý den, chtěl bych si zahrát moji oblíbenou hru ,,CS:GO" jenže můj počítač je asi 2 měsíce v opravně, ještě nepsaly že ho opravujou. Ale po vytažení mého starého PC se CS:GO v 1v1 mírně laguje a kompet nebo offline mi to ani nenačte, hra spadne. Daji se nějak boostnout fps aspoň na 30-35? Procesor: Intel (R) Genuine @ 2140 1.60 & 1.60 GHz Ram: 4 GB (použitelné 3.50GB)Grafická karta (integrovaná) Express chipset (ovladač 2009) Někde jsem snad slyšel aktualizovat grafiku.. Ano ale ona je tak stara že to už nejde.. Jinak by tam mělo být 2013 ale to je na dlouhé vyprávění.

Odpovědi na otázku

kámo ty spluješ tak tak min požadavky . jinak pokud chceš z pc dostat o něco vít ta se podívej na youtube je tam spousta boost fps atd.

Naprostá blbost! Akorát si dodrbe systém. Opravdu neexistují programy, které zázračně vyboostí PC do nebeských výšin...

Kdo tady mluví o programech?

Nic ti neboostne HW bez toho, aby to za chvíli shořelo nebo něco odešlo. Máš HW jaký máš a fyziku prostě neojebeš.

Na youtube se buď používají těžce pochybné programy nebo se hrabe v systému. a výsledkem je pak dodrbaný systém

Nejlepší boost? Zajděte do té opravny a vezměte je palicí po hlavě! Co na tom dva měsíce dělají? To mají ve skladu jen písek a vyrábí to celé znovu? Reklamace má být vyřízená do 30 dnů, pak máte nárok na vrácení peněz. Už jste mohl měsíc v klidu hrát!Jinak do toho starého stačí dát nějakou rozumnou grafiku.

souhlas, pokud máš finance tak si kup novou základní desku +cpu to CPU(procesor) je fakt s prominutím sračka i muj notebook co mám 8 let má lepší parametry .... chce to aspoň i3 nebo ideálně i5 (4jadra), a grafickou kartu ty 4gb ram není žádný zázrak ale dá se stín žít je se ti budou déle načítat programy

Njn CZC... Zlata alza

To je prašť jako uhoď. I Alza dokáže reklamovat hodně dlouho. Ostatně takto tam brácha reklamoval notebook. Po měsíci a půl už to nevydržel a nechal si vrátit peníze. Neřekli ani ň. Prostě to bez okolků vyřídily a druhý den si kupoval nový a lepší NB. Jenže to se člověk musí ozvat! Kdyby nic neřekl, tak to reklamuje ještě nyní.Takže jim prožeňte perka a je to. Lepší než cpát peníze do nějaké staré rachotiny. Předpokládám, že jde o reklamaci, ne?

Ano, jde o reklamaci nebo také opravení komponentu. Byl tu super PC i7 GTX 1080TI, a pokaždé když jim napíšu email, tak napíšou něco ve smyslu "Že to bude brzy přesunuto na opravu,, čekám, čekám, furt nic..Takže vrácení peněz a objednání komponentů znova bude asi lepší.

Zkuste to ideálně osobně na pobočce.Smím vědět, co se pokazilo a co to je za sestavu?

Jistě.. Core i7-7700 Kabylake 4.2GHz RAM: 16 2x8 HyperXNVIDIA GeForce GTX 1080tiZdroj: Evga 750 GQ Pokazila se Grafická karta..

hmm tak to je jasné proč to trvá. Grafiky vůbec nejsou. Pokud ta sestava ale byla prodávaná jako celek, tak by jste na tom mohl vydělat. GTX 1080Ti asi stejně neseženete, ale mohl by jste si polepšit na novou generaci procesorů 8000.I když teď koukám, že je jedna skladem:https://www.czc.cz/palit-geforce-gtx-1080-ti...

Možná to ale bude chyba v systému. Když to člověk rozklikne, tak je termín dodání neznámí.

Počítač jsem si skládal sám, grafiku jsem koupil na czc za dost peněz, přestala sama od sebe chladit byla čistá měl jsem ji v čistém studiu, když jsem na ní sáhl tak byla vařící a mohl na ní snažit oběd

Smažit*

Ještě bych se rád zeptal. Pokuď jsem si objednal komponenty najednou, je možné vrátit jen 1 kus? Přemýšlím že bych ji asi vyměnil.

Já hlavně nechápu, proč jste tam dával celý PCa čekáte dva měsíce n reklamaci grafiky????Pokud jste to stavěl z jednotlivých komponent, a to ať už sám, nebo to udělalo CZC, tak máte záruku vždy na jednotlivé komponenty, podle toho, kolik dává záruku prodejce/výrobce. Minimálně však dva roky.i7 7700 má integrovanou grafiku, takže bych normálně fungoval na ní. Na hry to není, ale pořád více, než ta integrovaná, co je v tom SandyBridge, co jste vytáhl ze skříně. Na vše ostatní, by to bylo asi naprosto OK. Takže ano, normálně lze vrátit jen tu grafiku a odvézt si PC. Nevidím důvod, proč by to nešlo. Podle faktury by vám měli vrátit peníze jen za tu grafiku. Pak už si můžete vybrat jinou. Tedy pokud nějakou seženete. Bohužel ohledně grafik je dneska krize.

Ano dal jsem tam celý počítač na prodejnu, jelikož bylo třeba ještě ,,nainstalovat" vodní chlazení, neříkám že bych to nezvládl sám ale počítal jsem s tím že druhý den pojedu do města a vyzvednu si ho na prodejně czc, vůbec jsem nečekal že bych čekal měsíc natož dva.. mám dost zkušeností s tím že max 2-3 dny a bylo vše hotové. Mimochodem mi konečně napsali email, kde je napsáno že počítač byl hotov, a mám si pro něj přijet na prodejnu. Ten starý jsem vyhodil nebyl dobrý ani na internet. Přeju zbytek večera. :)

Grafiku mám Asus NVIDIA GeForce gts 250 2gb 2ghz to by podle mě stačilo jenže musim koupit redukci na 6ti pin konektor a to se nevyplatí

na kolik fps mi pojede csgo procesor amd e1 1200 APU graficka karta amd radeon hd 7310 graphics

Tá grafika OK, ale procesor to neutiahne. CS:GO hlavne vyžaduje procesor.

ok dik