» Poradna » Ostatní

Cs:go Faceit

Dobrý den dnes jsem šel faceit ve hře cs:go spustila se hra ale všem 12 hráčům se hra nechtěla načíst a teď jsme pořád v lobby asi 1 hodinu zkoušel jsem vše vypnout hru, přihlásit se znovu na faceit atd. Chtěl bych se tedy zeptat co mám dělat. Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Napsat na podporu faceitu? Třeba?

Už mam IP adresu pripojuju se na zapas ale pak me to odpojí a napise mi to vetu (set controller to disabled and reconnect)Nevim co mam delatdiky