» Poradna » Programy

CS:GO - Vysoké fps, ale hra se zasekává...

Ahojte,můj problém ve hře je docela specifický - Vždy když někde bouchne flash, nebo více než 2 lidi střílí z Tecu nebo AKček, tak začne hra lagovat, jakoby FPS dropovaly, ale FPS se drží stále na 150-200... zkoušel jsem měnit rozlišení, hrát na full screen/bez okrajů/v okně, různá rozlišení... ovladače grafiky jsou aktuální, to samé platí o zvukové kartě. Teploty při hraní - GPU 45-55 stupňů. CPU 50-60..A ping mám 15 -_-CPU: Intel i5 650GPU: R7 260XRAM: 8 GB (2x4) Transcend 1333 MHzMB: MSI P55-GD65Zdroj: Nexus NX-8040 400WMonitor: PHILIPS 24" LED Philips 247E4LHAB připojený přes HDMIWindows 7 Proffesional 64bitZa každou radu budu moc rád. Hezký den :)

Odpovědi na otázku

Co já vidím divné není hraní, na to zde máme jiné experty, ale OS. Kdo si pořídí k PC na hry 7 Pro? Buď máš OEM HomePremium nebo kracovku Ultimate (k dražšímu PC). Tohle smrdí hlavně zlodějnou u OS a od toho se mohou odvíjet další problémy.> Záseky u hry bych já začal řešit u HDD jak je totiž na tom HDTune. Pak to další např. stav OS.

Ten Win jsem si poridil pred tim, nez jsem koupil počítač no... :D Winy jsou originál, z obchodu, mají i hezkou krabičku a tak.. :) Disk jsem kontroloval pomocí chkdsk, ale ten byl v pohodě. Kdybys mi mohl poradit nějaký šikovný program na kontrolu disku, tak bych ti byl vděčný. Zatím dík :)

Máš ho tam HDTune je i součástí Hiren'sBootCD, jak se s tím dělá asi víš:http://www.hirensbootcd.org/download/vypaluje se ISO ve staženém archivu jako obraz:http://abload.de/img/snap7589p8rl4.pnghttp://abload.de/img/snap7590cvp23.pngnebo fleška:http://www.hirensbootcd.org/usb-booting/Dále je výborný program AIDA64:http://www.aida64.com/nemusí se instalovat je i mobilní verze (7z), testuje prakticky vše vč. samostatného GPU čipu, stabilitu PC, disky, monitor, všechno.

Super, díky moc

Take bych resil zaneseni odpadem, viry (pocinaje "radoby" antivirama McAffe pres ruzne listy do prohlizecu az po standardni viry typu "btc miner" a podobne). Tez mnoho programu na pozadi nebude delat dobre.

A když vypnu všechny NEmicrosoft sluzby a vypnu Steam overlay ve hre, tak by to asi taky melo pomoct, ze? Jinak zadne listy jsem nikdy neinstaloval a ani nehodlam zacinat. Mam Avast! a Malware bytes, pocitac kontroluju a cistim, takze tady by snad problem byt nemel.. nekdo pravil, ze to muze byt driverem na zvuk, stahoval jsem posledni od vyrobce desky. Mam je popripade stahnout jinde??

oni tam vlezou sami a instalatory sou stale a stale horsi ze je problem poznat jak odklikat hlavne seznam se vsude cpe jak by nestacili jini tak seznam

Vyřešil jsi to nějak? mám totiž stejný, nebo podobný problém, fps 120+ ale hra se lehce trhá, např. jako by se půlil obraz - část obrazu se aktualizovala a část ne.