» Poradna » Programy

CSGO - Super malé fps?!

Ahoj, po updatu ze 8.12. se mně hrozně začlo lagovat csko. Předtím jsem měl stabilní 100-120 fps, teď mám nestabilních 50-70 fps. Mám dualbott Win10 + Linux a na linuxu mně to vpohodě jede stabilně 120fps. Jo a nezačněte s tím že jsem si natahal do systému bordel - včera jsem ho přeinstalovával :) Z diskuzního fora jsem vyčetl, že někteří mají stejný problém. Nevíte jak to opravit?Procesor Intel Pentium G3258 3.2 GHzGrafická karta Nvidia Geforce GTX 750 ti16 GB ramOS Windows 10

Odpovědi na otázku

přikládám DxDiaghttp://pastebin.com/SUQE85tP

Predpokladám, že ovládače máš všetky. Neprechádzal si na napríklad z Windows 7 na Windows 10 ?

Vypni XBOX Game DVR (prekryvna vrstva nahravani obrazu) v Xbox aplikaci, to by mohlo pomoct.

zrejme pockat na dalsi update, mozna vyresi, krom toho co ti prijde nestabilni na 50-70fps? lagovani je cokoliv pod 25-30fps

Vyřešeno vypnutím HRTF. Ale nechápu proč to jede na linuxu svižně s HRTF. Ve windows mám naisntalovaný Realtek HD audio driver.(hahaha, všichni říkají jak je na tom linux špatně s driverama, ale tady se ukázalo že je to asi někde úplně naopak..)