» Poradna » Programy

Cs go koupil sem prime a nedalo ho mi to

"† Poznámka: V položce„ CS: GO Prime Status Upgrade “již vlastníte následující položky. Po dokončení nákupu nebudete dostávat další kopie těchto položek:toto se mi zobrazilo znamená to že si to koupím a nedostanu to jako že jentak vyhodím 300 ani mám jeden account ale muj brácha chce hrat taky a tak sem mu to chtěl koupit.

Odpovědi na otázku

Tak zřejmě tam bude něco koupit jako dárek nebo tak něco a to máš na steamu.

hromada náhodně poskládaných písmenek. Znovu! A ne jako čuně!