» Poradna » Programy

Crysis 1

Dobry vecer , chtel bych se zeptat jestli mu pc rozjede crysis 1HW:Intel core 2 duo e84007gb ramAMD radeon hd 6700 series

Odpovědi na otázku

to je slabe aj na youtube a internet v roku 2022, nieze na hry. Ale ano, min. poziadavky crysis1 2008 splna

Tak zrovna Youtube (a obecně dnešní web) je dost náročný (dokonce tak, že zabil prohlížeč od Microsoftu, a ten už teď jen používá upravený ten od Google).

Zrovna u této hry byla v době vydání demoverze, takže by to asi šlo vyzkoušet. Problém může být v tom, že dnes už se možná prodává pouze remaster, který bude mít vyšší nároky. Ale třeba půjde sehnat i ta původní verze, kde by však mohl být zase problém se spuštěním na novějších Windows.

Asi ano, myslím, že jsem to tehdy hrál na něčem podobném. Samozřejmě s omezenými detaily. Ale neplatí to pro novější remaster verzi. Ta je náročnější.