» Poradna » Web a internet

Crypto Trader

Je to realné??

Odpovědi na otázku

Co ?

Tebe rodiče nenaučili pozdravit, když někam vlezeš? A ani tě nenaučili pořádně popsat, na co se ptáš? A asi už vůbec tě nenaučili používat mozek, že hodláš skočit na jasný podvod...

Jisteze ne. Je usmevne, ze se na to nekdo pta.

Co by se namáhala...

je

Taky ses nechal nachytat, že to obhajuješ?

Kryptoměny nejsou matematika s nulovým součtem. Každý tam teoreticky může vydělat a zhodnotit vklad o tisíce procent. Problém je ovšem v tom, že kdo to garantuje je v 99,999 % případů podvodník a jde mu jen o provizi z vkladu. Já třeba zhodnotil jeden altcoin o tisíc procent (100 % = dvojnásobek; 1000 % = desetinásobek původní hodnoty). Co na tom, že na počátku měly moje mince hodnotu okolo 0,1 USD a teď mají hodnotu kousek přes 1 USD a nikdo mi je nesmění, protože minimální objem směnárny odpovídá asi 50 USD.

Ale jo, samozřejmě se na tom vydělat dá, ale ne přes stupidní aplikace typu Crypto Trader :)