» Poradna » Web a internet

Crvtck.com

Nevíte někdo co to je? ESET mi při načítání webové stráky oznamuje, že tuto adresu blokuje. Jak se toho zbavit?

Odpovědi na otázku

stranka takova neni a nejspise to malware

je to malware *

Zdravím!Mám rovnaký problém...Už som preto i preinštaloval systém.No na moje veľké prekvapenie,po inštalácii Chrome a mnou používaných rozšírení,Eset hlási znova,že blokuje stránku crvtck.com!Tak som trocha začal pátrať na nete,čo by to mohlo byť a dozvedel som sa,že to môže spôsobovať dáke rozšírenie pre Chrome.Začal som postupne vypínať tie mnou inštalované a nakoniec zistil,že u mňa to bolo konkrétne týmto:"Disable HTML5 Autoplay (Reloaded)".Po jeho odstránení,už Eset hore uvedené nehlási.Bol v tom malware!Uvidím čo bude ďalej...

mně to dělá eset to samé...... zkoumám ale nic jsem nenašel.. dejte vědět ...děkuji

tak jestli nemate koupenej eset tak ho odstrante a zkuste nainstalovat jiny antivir treba avast , avg atd...nebo jestli vam to zacalo blbnout az ted tak zkuste malwerbytes je to na mesic zdarma myslim a ono vam to najde vsechny malwery a PUP

Ak konkretny AV deteguje malware alebo blokuje webovu stranku, urcite nie je rozumne odporucat iny antivirus, ktory to nebude detegovat / blokovat bez toho, aby clovek ziskal vyjadrenie od vyrobcu AV. V tomto pripade sa podla vsetkeho jedna o blokovanie trackera, ktory pouzivaju niektore rozsirenia prehliadaca. Daju sa k tomu najst diskusie na Internete, ako napr. na https://discourse.mozilla.org/t/crvtck-com-tracker-in-a... .

U mna to robil addon pre firefox S3.Translator, ktory sa uz ani neda zo stranok nainstalovat. Dal som ho odstranit a zo zalohy som si ho znova nainstaloval v6.6. Zatial je klud.

zajímavý....já ho mám taky

už je pryč

U mně to dělal také asi u Firefoxu S3.Translator. Zakázal jsem ho a je zatím klid.

aj u mňa to iste predvčerom S3 translator na firefox...=som ho odstranil..znova install a už je Eset ticho