Crucial DDR3 paměti

Zajímal by mne Váš názor na tyto paměti, všichni proklamují jen a jen Kingstomy, neříkám že to není třída a ověřená kvalita, to určitě je + doživotní záruka , ale jsou na trhu i jiné značky a ty Crucialky se mi docela líbi, tak bych chtěl vědet jestli je někdo má popřípadě zda jsou poruchový, prostě a jednoduše zda je mám koupit či mě pošlete s takovým dotazem .... a at koupím Kingstomy

Odpovědi na otázku

Crucial a kingston patria k tomu najlepšiemu,čo sa dá kúpiť,Crucial doteraz nebol oficiálne distribuovaný na našich trhoch s výnimkou produktov apple,kde patrí k štandartne dodávaným pamätiam,crucial sa dal zakúpiť doteraz výlučne vo Velkej Británii v e-shopoch,ktoré nedodávajú do CZ/SK,takže ich nikto zatial nemal dôvod doporučovať....

Pamate ktore ma doteraz nesklamali su corsair.

Corsair používa takmer na 100% pamäťové čipy od Kingstonu a je to poznať na jeho osvedčených pamätiach,takže ano,s tým sa dá len súhlasiť,že Kingston spolu s Corsairom,Nanyou,Samsungom,Hyundai/Hynixom patria k elite medzi výrobcami pamäťových modulov,ktorí dlhodobo ponúkajú výrobky na našich trhoch,k nim ešte možno pripočítať sporadicky sa objavujúce Buffalo,Elixir,Elpida,Alliance,Viking,Crucial,Micron...to je proste tá elita,to sú také tie ako Rolls-Royce,Maybach,Bentley medzi autami......u pamätí treba ovšem počítať s tým,že nie všetky sa hodia do každej zákl.dosky ,určitá nekompatibilita sa stále neodstránila úplne,takže stále sa môže vyskytnúť prípad,že všetci tvrdia že aké je XZ vynikajúce a mne to nejde už v druhej doske....