» Poradna » Programy

Crossout

Zdravím,může mi někdo poradit, co jsou to Engineer Badges?Předem díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Odznáčky, které udělují organizace (zejména výrobní) po absolvování jejich odborného kurzu s určitou konkrétní zejména technickou tematikou (IBM, Intel, Microsoft ap.). V principu Jde o potvrzení absolvování.

A jak to tedy mám použít?

U popisu je napsané, že jdou vyměnit za měnu nebo za odměny ve hře...

Zdravím,nevíte proč když si dám na auto co chci tak mi to zavře Battle mode? Např. mám 3kola stejne jedno jiné ale jak si dám 4stejne už to nejde spustit a pořád dokola.. překlad tam znamená nejsou svařované díly co to znamená???dík za radu