Cross fire - Sapphire Ati HD 3870 TOXIC + MSI RX3850 Ati

dobry den,

myslite, ze budu tieto dve graficke karty spolu fungovat v zapojeni crossfire?

mate nejaky navod na zapojenie vga do CF?

DAKUJEM ...........linky:

www.alza.sk ...

shop.sector.sk ...

Odpovědi na otázku

ano pokud na to mas dostatecne dimenzovany zdroj 500w je malo 650w to utahne v pohode.

mam len 500 W

pocitim toto zapojenie do CF?....

a jakou znacku zdroje mas?

mam tento case...so zdrojom

www.alza.sk ...

= neutáhne

KME , Eurocase , Xilence sou nadhodnocené , mizerné zdroje které nemají takové vlasnosti jako se na nich uvádí.

a co tak toto:

www.alza.sk ...

inak k tej MSI VGA nedodavaju CF bridge...da sa to zohnat? k tej Sapphire ho dodavaju bezne...damn

ne tento zdroj taky vyhorel pri testech u nas v praci tak jsmejej do nabidky nezaradily v nasem obchode. tady mas odkaz na doporucene zdroje forum.zive.cz ...

tak ten zdroj to neutahne z moji skusenosti pokud se to pokusis sprovoznit tak se stoho zdroje zakouri a odpali ti skorocely komp! investuj prasule do tohoto zdroje a nemusis se bat ze ti neco odejde ten je znackovej a taky kvalitni jinak je to prevleceny seansonic ktery ma prvotridni povest www.alza.sk ...

fuu..ale ten zdroj je pekne drahy.... dohromady to bude az moc....s tym som neratal....ale asi nema vyznam kupovat VGA ked je zly zdroj...asi kupim len zdroj...nech mam dobry zaklad do buducnosti....

tak tak nekde casem naskrabes prachy na kvalitni zdroj + novou grafu ati teba 5850 gdr 6

tak si teda kupim ten corsair zdroj a za ostatne nasporene peniazky si kupim nejaky fajn chladic do skrinky

co poviete na toto

www.alza.sk ...

jo da se

diki moc....

este otazka narvem ten corsair zdroj do caseu od KMP?????