» Poradna » Ostatní

Crono set CM637

Dobrý den,stala se mi taková věc, že jsem zapojil do pc myš a klávesnici značky CRONO, poté jsem stáhl do pc Gaming KeyBoard, ale o myši nic, klávesnici jsem tedy v pořádku nastavil na barvu jakou jsem chtěl a bez zhasínání. Ale problém je nyní u myši, ta se stále rozsvící a zhasíní. Při každém zhasnutí se také změní i na jinou barvu.Dá se tomu nějak zabránit? Jestli ano, jak prosím?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tento set nepodporuje ovládání osvětlení myši. Bude stále jen a pouze červeně pulzovat.

Ale ono to nesvítí jednou a tom samou barvou..