» Poradna » Programy

Creators Update Windows 10 Pro

Nikde jsem nenašla na jak dlouhou dobu je možnost odložit Creators Update ve Win.10. Je zde pouze možnost ve Windows update zakliknout odložit aktualizaci funkcí.Díky Eli.

Odpovědi na otázku

Jako mnoho jiných podstatných voleb:určuje to Velký Bratr.Jen ten přesně ví, co je pro jeho ovečky dobré. Co s tím?Neřeš to.Btw:Proč Ti vadí upgrade?

Upgrade vadí proto, že nehodlám užívat povinně zmetekl, co má lišty na hovno, smaže veškeré uložené věci a komunikuje napůl v Aj.......

Dovolím si k závěrečnému Milanovu dotazu (proč vadí update) - doplnit:1.) Koncem března Microsoft ukončil podporu první verze operačního systému Windows 10; jde o verzi 1507 z července 2015.2.) Což jednoduše znamená, že pokud nebudete aktualizovat, budete brzy bez podpory a třeba i hůř - třeba situace, kdy dnes na Windows XP už nejde instalovat celá řada programů.... (nejde instalovat běžným způsobem).Krásný den přeji

Odložit to jde myslím na jak dlouho chceš. Stačí jeden zápis do registru.

MS nezveřejnil, na jak dlouho upgrade bude odložen. Ostatní říkají mezi 2-4 měsíce. Spolehlivější asi bude zakázat upgrade v registru či vypnout Windows Update a aktualizovat jinak.

Souhlasím, ale rád bych zjistil přesný postup zákazů v registrech, to může při špatném zadání udělat bordel, a ty finty s msconfig a pod. nefungujou, to mají pjištěno, po jednom dni to zase jede.