Creative Sound Blaster Z - problém s výstupem zvuku

Dobrý den/Ahoj, Dnes jsem zapojil novou zvukovku Creative Sound Blaster Z, instaloval ovladače ze stránek výrobce. Karta funguje, zvuk hraje, ale mám problém : Mám 5.1 repro logitech C51, po připojení hraje centr, zadní repro, sub , ale přední hraje jen jeden, respektivě to vypadá že oba repráky jsou v jednom. Když si otevřu nastavení zvuku a stáhnu třeba L přední(nebo P přední), tak ten jeden(stejný) pořád hraje. Neřešil někdo něco podobného, docela rád bych aby to hrálo jak má :)Díky.

Odpovědi na otázku

skontroluj zapojenie. znie to ako keby si mal prehodené jacky

Zapojené je to dobře, jak v "bedne" tak v kartě. Ono to ani nejde nezapojit, protože karta má výstup přední-zadní-centr/sub .... Ale prostě z nějakého důvodu mi jdou oba dva přední repráky do jednoho, bud L nebo P , podle toho jak to zapojím. Když to dám tak jak to má správně být zapojené, tak jde všechno do levého. Samozřejmě ostatní repro mají super zvuk, ten do kterého jdou "oba" hraje dost mizerně.... :D

Dobrý deň ahoj potrebuje pomoc mám sound blaster ale bohužiaľ neviem kolkátka hrám hru a chcem sa rozprávať s kamarátmi ale zapnem takí kombík na spustenie a nefunguje to prosím pomôžte mi