Creative Geforce 2 GTS - má jí někdo vůbec ?

Potřeboval bych pomoc s touto kartou. Najde se někdo , kdo bude ochoten zdržet se 5 minut a pomoct mi ?
mogul-m@mujbox.cz

Odpovědi na otázku

ja ju mam a pouzivam k plnej spokojnosti s detonator3 v 6.88 nvagp.infskusal som aj 7.52 tam akurat nevidiet zmenu freq. cipu a pamete pri starte win.(myslim to prebliknutie)

Já mám Palit Daytona GF 3 Ti 200, ale to ti asi moc nepomůže, co?

totok si kde vyhrabal?

Tu kartu nebo ten thread???

Vidím, stará dobrá poradňa žive. 100 rokov staré thready, poniektorí "čitatelia" stále tupý, admin žiaden.

So fuck what?