» Poradna » Programy

Creality Ender 5 a deska 4.2

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o pomoc upravoval sem si endera 5 o základní desku creality 4.2.7 a po nahrání Marlina z creality.com mi extruder filament vysouvá ven na místo do trysky kolečka se točí obráceně a vylament tahají z5 na staré desce bylo vše v pořádku neví někdo co stím ? Předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Na tohle jsem už asi starý....

Mohol by si sa konkretne vykoktat? Ten pismenkovy prujem ktory sem z TEba vypadol asi malokto pochopi.BTW ak to bola otazka k 3D tlaciarni, tak tu Ti asi malokto poradi. Chod radsej na nejake forum, ktore sa venuje 3D tlaci.

Ano jde o 3d tisk za průjem se tedy omlouvám 😀 jedná se o to že motor extruderu má obrácené otáčení takže místo toho aby filament zavedl vysouvá ho. Nevím zda to řeší Firmware či budu muset mechanický zasáhnout a toho se obávám. Fóra jistě zkusím také díky za odpověď 😀

Myslím že stačilo použít stýcu Gooogle :extruder is running in reverse .. This issue happened when I upgraded my board to the silent 4.2.7Extruder is running backwards? ...Damn! did it on the fly then i realized the extruder running in Reverse. Opened printer back up. Wiring correct.. Přibližný počet výsledků: 1 960 (0,61 s) .. určitě tam najdeš i řešení ...

Přehodit fáze motorku.