» Poradna » Ostatní

Creality Ender-3 dotykový displej

Zdravím. Už si opravdu nevím rady a potřebuji poradit. Koupil jsem si 3D tiskárnu Creality ender 3 s deskou 4.2.2. No a po nějaké době jsem ji chtěl vylepšit o dotykový displej a bl Touch. Nejsem počítačový odborník, ale dost toho zvládnu. Nicméně u obou těchto věcí měla být instalace opravdu snadná, nahrát firmware na sd kartu, zastrčit do slotu na tiskárně a zapnout. Nic se nestane. Vůbec nic. Nevíte někdo prosím, jak to tam nahrát aby to fungovalo? Deska je nastavená od výrobce, nic s ní nikdo nikdy nedělal. Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Takže ty chceš nahrát nový firmware?

Jo, přesně tak, a vůbec netuším jak.

Tady máš video, kde je vše ukázáno:https://www.youtube.com/watchJe to pro V4.2.2, viz čas 2:45.

Super, moc děkuju.

Ještě jednou moc díky. Klaplo to. Fakt moc děkuji.

Resp. Stačí mi ten, který zajistí funkci obou těch doplňků. Displej a bl Touch.