» Poradna » Programy

Crawler tolbar

Hezký den,chtěl bych se Vás zeptat,kdo by mně poradil.Používám Windows exploer 7 a nainstaloval jsem si ještě ten My Internet browser.Na windows exploer jsem naintaloval lištu crawler a na ten druhý prohlížeš nejde naistalovat.Navíte někdo proč?Děkuji

Odpovědi na otázku

O My internet browser slyším poprvé.

Ještě pořád obsahuje lišta Crawler tu hromadu zbytečností? Jestli ano, tak bych místo ní použil Siteadvisor.
Ke stažení je na www.siteadvisor.com Kvalita je minimálně stejná, neobsahuje ale žádné "smetí". Siteadvisor lze nainstalovat i do Firefoxu. A Firefox (nebo Operu) bych používal místo toho MIB.