» Poradna » Programy

Crash u her

Dobrý den, nenapadá někoho z jakého důvodu mi padají hry ? Po celou dobu mám plynulé FPS a najednou mi hra crashne a musím ji restartovat (nepomohlo ani přenastavaní na minimální detaily) Má sestava:PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4

Odpovědi na otázku

Na zaklade tveho popisu: mas to rozbite. OS? Jake hry?

Zjevně tam máš něco nestabilního. Čím přesně to celé napájíš a jaké máš teploty při hraní?

Napadá mě spousta věcí. Netušíme základní informace jako verzi os, zda jsou ovladače aktuální a z ofiko stránek, jaký máš zdroj, jaké hry, jaké máš teploty... Bez toho ti nikdo neporadí.

Klidně to můžou způsobovat skvrny na slunci. Nebo tam máš nějaké šotky záškodníky.

No muze to byt hrou:ted hraji nove cod a dela to dost casto,hlavne error s padem serveru.Kampan se bez pripojeni neda hrat.Spis napis o jakou hru se jedna,?