» Poradna » Ostatní

Crash Report

Co mam delata Při zapinani Minecraftu mne tam naskoci crash reportporadte prosim<<< [21:37:36] [Client thread/INFO]: Setting user: Worix[21:37:36] [Client thread/INFO]: (Session ID is token: :6e327540073d37d7970a6623c5b1549d)[21:38:03] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.4[21:38:12] [Client thread/ERROR]: Couldn't set pixel formatorg.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) ~[lwjgl-2.9.4-nightly-20150209.jar:?] at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) ~[lwjgl-2.9.4-nightly-20150209.jar:?] at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247) ~[lwjgl-2.9.4-nightly-20150209.jar:?] at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) ~[lwjgl-2.9.4-nightly-20150209.jar:?] at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) ~[lwjgl-2.9.4-nightly-20150209.jar:?] at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) ~[lwjgl-2.9.4-nightly-20150209.jar:?] at ave.ap(SourceFile:521) [1.8.9.jar:?] at ave.am(SourceFile:363) [1.8.9.jar:?] at ave.a(SourceFile:310) [1.8.9.jar:?] at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124) [1.8.9.jar:?]---- Minecraft Crash Report ----// Don't be sad. I'll do better next time, I promise!Time: 25.10.16 21:38Description: Initializing gameorg.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

"OpenGL: ERROR RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread."> Podporuje tvá grafika danou verzi OpenGL?> Jsou všechny potřebné komponenty v OS doinstalovány?> Ovladače jsou aktuální?Ještě doplním, abych uzavřel poslat jsi mohl rovnou soubor ne tapetovat:\crash-reports\crash-2016-10-25_21.38.15-client.txtdále já tyto reporty zasílám, tam kde jsem zakoupil SW, podobné reporty tvoří většina aplikací třeba ZPS, Adobe atd., ale máš tam jasně zaslat na analýzu na podporu. Oni vědí, případně ještě požádají o upřesnění co je špatně - znají tyto chyby lépe, než většina lidí zde.