» Poradna » Notebooky

Crash při spuštění hry

Dobry den. Mam notebook asus zenbook 13 s grafickou kartou... no a chtel jsem se zeptat, protoze kdyz zapnu hru jmenem Valorant tak mi spadne celej windows a napise to „v pocitaci doslo k problemum je treba jej restarovat”. Pise mi to tam kod zastaveni 0x00000067. Bojim se ze jsem odvaril grafickou kartu, ale zase mi prijde ze hra Valorant neni tak narocna nato aby odvarila grafiku. Nekdo nejaky tipy? Michal

Odpovědi na otázku

Copak jsi dělal s PC? CONFIG_INITIALIZATION_FAILED.Rozjebané registry.Buď problém s diskem (proveď kontrolu), nebo další z řady "optimalizátorů" systému.

HW nároky:https://playvalorant.com/en-us/specs/Jaký přesný typ ntbku máš?