Crash při hraní

Dobrý den. Už jsem zoufalý a tak prosím o pomoc. Pc mi při hraní novějších her crashuje. Často při lougingu do hry, občas přímo při hraní. Stává se u her jako je BlackOps 4, Fornite, Witcher 3.Obrazovka zamrzne ovšem systém jede dál, shodím to do windows, ukončím přes správce úloh. Otestovaná grafika, disky, zdroj, systém. Ovladače by měli být oka. Sestava:procesor-Intel core i5-2500Kzákladní deska-ASUS P8Z68-Vram- 2xDDR3 8g, 2xDDR3 4ggrafika- nvidia geforce gtx 780tizdroj-Corsair Vx 550w Power Supplydisky - Kingston SA400S372040G - zde je systém - ST3000DM007-1WY10GPředem moc děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Drivery nebo blbne komunikace mezi RAM a GPU.Tohle mi dělalo na starém PC při overclocku.Prostě deska už toho měla dost.Další věc je čistá instalace systému.....Zamrzání každopádně způsobuje mnoho faktorů - Zdroj,Ramky,Nevyvážený typ použitých komponent atd...No zkusil bych pouze stejné ramky(např. jen ty 2x 8GB),bez OC a čistý instal.

Děkuji za rekaci, ramky jsem testovla, že jsme tam nechal jen jednu 8giga a dělalo to stejně. Ale zkusím ještě to co píšete. Čistou instalaci jsme zkoušel, jak na w10 tak momentálně těd jsem testoval hrát na čistě nainstalovaných w7. Stále nepomáhá :( Zdroj by měl být v pohodě, testovali jsme ho v jiném pc a jel v pohodě, to samé GPU. Procák a desku bohužel nemám jak otestovat :(

Popisuješ vadný nebo přehřívající se VGA.Co s tím?Spusť zátěžové testy s monitorováním teplot chipsetu, CPU, GPU a VRAM.Pochlub se s výsledkem.

Teplota jader CPU od 80 do 86 stupňů, pak se ukončil test, z důvodů vysoké teploty. GPU 83 stupňů a výš nešla.Systin 37auxtin 65tmpin3 75package85core0 80core2 86core4 96core6 84assembly 34assembly(2) 31air flow 31gpu 83cpu vcore 1,18Vvin1 0,99Vavcc 3,29V3vcc 3,29Vvin4 1,01Vvin6 0,41Vvid 1,26VGPU(2) 0,96Vsysfanin 1341rpmcpufanin 2463rpmgpu(3) 2779rpm

Tak máš špatně namontovaný chladič na procesoru, nebo tak hrozně blbě větranou bednu, že se to neochladí. Nemáš to přilepený na topení?

spíš je to dost zaprášený, ale těd jsem testoval kdy to freezne při hraní a nevyšší teplota byla 75 na jádru. A bylo to přesně ve chvíli kdy jakoby končí mapa a ve hře se načítá jakoby menu (lobby). A takhle je to skoto vždy...dohraju jednu mapu a hned freeze ve chvíli kdy se to nalouduje do lobby.

Tak máš zřejmě úplně špatné chlazení, co máš za chladič a bednu?