» Poradna » Ostatní

CPU,GPU,RAM - hra

Dobrý den, při hraní hry RUST, mám využití cpu,gpu,ram max. 60% avšak po nějaké době mám ve hře pokles fps z 70-80 na 40-50, při zapnutí spárvce úloh se to vždy na pár minut zlepší. kde by mohla být chyba ?

Odpovědi na otázku

Teploty CPU, GPU v zátěži?

jak zjistím teploty prosím ?

Core temp změří teploty CPU a např. GPU-Z umí zobrazit teplotu a zatížení grafiky.

přehřívá se ti to a když tam přepneš správce úloh tak se tomu uleví (hra na pozadí) a pak to zase chvíli jede.

CPU MAX 68 Stupnu, GPU max. 80 stupnu. Reseni ?

Opravdu to zjišťuješ v zátěži a ne při nějaké pauze?

Hromada GPU má to, že pokud přelezou třeba 75 - 80 C tak začnou snižovat takty a nechtějí jít dál.. (záleží samozřejmě na gpu kterou se tazatel neobtěžoval udat)btw: Mistní osazenstvo sice tvrdí, že gpu klidně jde do 120C, ale většina (mno každá) gpu co sem měl doma/mám doma se takhle chová..

Gpu nvidia 980ti

Možná nějaký vir.