CPU teploty

zdravím měřím teploty cpu přes MSI afterburner a když hraju PUBG tak mi teplota cpu skáče až na 71 stupnu maximum piše že 77 stupnu je to u I7 8700k normál?...procesor přetaktovaný není. jaká je normální teplota při hraní a do kolika stupnu jeto unosné?..počítač je skoro pul roku stary. Chladič procesoru Noctua NH-U14S

Odpovědi na otázku

ano je....ak chceš menšie teploty sprav delid....

Děkuji za odpověd;) delid určo chci udělat ale až za rok nebo tak zatím mě tohle stačí a tak ani taktovat nepotřebuju jde mi jen o to abych neodpalil procesor .

niektori máju v i7 8700 teploty do 90 C a po delide maju v priemere o 20C menšie

Neříká náhodou Afterburner teplotu grafiky?

Měří to asi v Rivatuner (RTSS), která je součástí instalace MSI afterburneru.

Pokud si to nastaví tak ano a ne jen grafiky.