CPU nejde vytizit na 100%

ZdravimDal jsem do kupy starsi kompik a na nej w10. Při zevrubnem otestovani stability prime95 jsem zjistil ze cpu není mozne zatizit na max, ale jen 92%. Teplota nepřesáhne 65°C.https://s1.postimg.org/3kvtdj78r3/image.jpg

Odpovědi na otázku

Dík za informaci, to máš dobré že ti počítač tak skvěle šlape.

A nejaka rada v cem by mohl byt problém?

Ty vidíš nějaký problém?

No vzdyt to pisu ze procak nejede na 100%

A tom vidíš problém?!

A ne? Prime95 MUSI vytížit CPU na 100% pokud ne, je nekde problém.

No tak tym by som sa nechvalil.

Prime95 je k ničemu.Co s tím?Zkus spustit libovolnou logickou hru, např. Fritze:https://en.chessok.net/software/159-deep-fritz-1... a předhoď mu analýzu nějaké pozice na stupeň Infinite.Uvidíš, jak okamžitě zatíží všechna jádra CPU na 100 % a teplota CPU bude brutálně stoupat.

ok vyzkousim, ale zatím jsem nenasel soft který by prekrocil 92% Všechny konci na této hodnote.

Nebyl by jiny odkaz? Je nutne mit premium ucet....Diky moc za ochotu.

a nevím co's udělal s tím odkazem, protože i Google DNS je bezradný:dns.google can't find s1.postimg.org: Non-existent domain

aha cestuju v čase o 3 roky zpět ...