Cpu fan

Dobrý den můj bratr upgradoval cpu fan (amd wraith max). Občas při startu se neroztočil ,takže jej bylo třeba "nakopnout".Ted se přestal úplně točit. Je možné že je spálení?

Odpovědi na otázku

"spálení" čeho?Na dálku ti nikdo nic neřekne. Ale pokud jste s bráchou stejně manuálně zruční, jako píšeš, tak to raději svěř někomu jinému. Ideálně servisu.

Spálení toho motor. Můj bratr jej totiž několikrát zastavil rukou

Pokud ho nenechal zastavený rukou dlouho, tak to nic neudělá.

A je zapojen na správný konektor?

Ano je

a teplota je jaka? mozna ma v biosu nastavene otacky az od urcite teploty

jop bylo to v biosu

Co je "jop"?

To je něco "jsem lama, vrtal jsem se v BIOSu a zapomněl jsem na to"

JOP = Jsem op.