» Poradna » Ostatní

CPU do soc. A

Mam dotaz, jaky je nejlepsi CPU do socketu A?Mam tam Semprona 2400 (1600Mhz) ted na 2000Mhz.Vim ze jde o vymrelou vetev ale nechci menit vsechno...nebo se to uz fakt nevyplati? Jde jeste dosahnout nakeho znatelneho zlepseni vykonu pro tenhle socket, nbo radejinovou desku pro 939? Skuste jeste navrhnout rad bychto jeste skusil renovovat. Jinak mne komp slouzi, hry neparimjen koukam na filmy a taky dost delam s databzemi, programuju, internetim a ted i linuxuju... Zestava: Semp., A-DATA 512MB RAM 400Mhz, 80GB MAXTOR + 40GB Samsung, Asus  A7N8X-E DeluxeVGA GF 420 MX 64 MB Je to uz docela starik, takze nevim, ted do toho investovat nejak nechci jen mne zajima co nejlepsihomuzu dat do toho socketu a o kolik se mne zvedne vykon, jestli to bude znat...

Odpovědi na otázku

A proc to chces menit? Na to co jsi uvedl to staci bohate. Jinak nejlepsi do Socketu A je Athlon XP 3200+, ale kupovat se ho nevyplati.

Barton 2500+ a přetaktovat na 3200+